دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام بازم خاطره هامون اومد یادم کی تو رو قد خودم میخواد با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang bazam khaterehamon omad yadam ki to ro ghad khodam mikhad az Hoorosh Band

دانلود آهنگ بازم خاطره هامون اومد یادم کی تو رو قد خودم میخواد هوروش بند

بازم خاطره هامون اومد یادم چه قشنگ بود اون روزا باهم من تو یه گیتارو یه آهنگ اون شب باد میزد لای اون موهات کی تورو قد خودم میخواست کی تورو قد خودم میخواد از اون شبی که تو رفتی من چشام به دره چقدر ببینم عکساتو که خوابم ببره از اون شبی که تو رفتی من چشام به دره آخه مگه چندتا دل تو سینه ی یه نفره

باز خوابم برد تو ساحل چشای روشنت تو فکر خودم ادامه میدمت بازم میام به دیدنت بازم با تو دوباره دریا رو هوس کردم کی تورو با کسی عوض کردم تو نکن از تو دلت پرتم از اون شبی که تو رفتی من چشام به دره چقدر ببینم عکساتو که خوابم ببره از اون شبی که تو رفتی من چشام به دره آخه مگه چندتا دل تو سینه ی یه نفره

دانلود اهنگ بازم خاطره هامون اومد یادم کی تو رو قد خودم میخواد هوروش بند

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ چشمانت مرا سپرده دست رویا (هوروش بند) با کیفیت بالا Mp3

دانلود آهنگ نیست بجز هوای تو در سرم ارام جان من تویی بمان کنار من همیشه (هوروش بند)

دانلود آهنگ بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن

لینک دانلود آهنگ آرامش با تو آره نفساتو (اصلی + رایگان)

دانلود آهنگ اخه مگه چند تا دل تو سینه ی یه نفره (کیفیت اصلی و رایگان)

دانلود آهنگ بازم خاطره هامون اومد یادم کی تو رو قد خودم میخواد هوروش بند

دانلود آهنگ الان خوب شد دلت خنک شد اره مجید خراطها (اصلی و رایگان)

تو ,کی ,اون ,بازم ,قد ,دانلود ,قد خودم ,هامون اومد ,اومد یادم ,خودم میخواد ,خاطره هامون ,بازم خاطره هامون ,خودم میخواد هوروش ,چقدر ببینم عکساتو
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها