دانلود آهنگ لری و بختیاری به نام های بلالم چندی بنالم از آرمان امیدی و امید محمودی در فینال عصر جدید با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

ahang Hay Balalm Chandi Be Nalon az Arman Omidi va Omid Mahmoodi

دانلود آهنگ های بلالم چندی بنالم از آرمان امیدی و امید محمودی (فینال عصر جدید)

کوگ تاراز آخی بگوین والا چینو نناله .♪ مو دلم آخی کم طاقته والا نچی هر ساله .♪ کوگ تاراز آخی بگوین والا چینو نخونه مو دلم آخی کم طاقته جلدی گره بهونه .♪

بُنوار سیل ازنم مال وادیاره نترم تی گل برُم رَم ناهواره .♪ هر چی که بُنگ ایکنم فایده نداره .♪ چه کنم چه وا کنم ندارم چاره های بلالم، دی بلال، چندی بنالم، دی بلال .♪

دانلود آهنگ های بلالم چندی بنالم از آرمان امیدی و امید محمودی (فینال عصر جدید)

طاقتم رهده دیه، بنیَر به حالم .♪ دل مو نازک دلِ چی نون تیری ای گل تو ستین دلمی تا وقت پیری ای گل .♪ هی گلم، هی گلم، درد تو به جونم سی غم دیری زِ تو تا صوَ ایخونم .♪ بو نم بارون بهار، اونُم به یاد یار مو اخونم دی بلال مِن مال زیر کُنار .♪

بنوار سیل ازنم مال وادیاره نترم تی گل برم رم ناهواره هرچی بنگ ایکنم فایده نداره چه کنم چه وا کنم ندارم چاره ملودی : بهنام سلیمی های بلالم دی بلال چندی بنالم دی بلال طاقتم رهده دیه بنیر به حالم دل مو نازک دله چی نون تیری ای گل تو ستین دلمی تا وقت پیری ای گل هی گلم هی گلم درد تو به جونم سی غم دیری ز تو سوا ایخونم

دانلود آهنگ آرمان امیدی در فینال عصر جدید بلال و کوگ تاراز دانلود آهنگ کوگ تاراز و هر چی که بنگ ایکنم فایده نداره با صدای خواننده نوجوان بختیاری آرمان امیدی در فینال برنامه استعداد یابی عصر جدید شبکه سه با اجرای احسان علیخانی Download New Music Arman Omidi – Balal

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ چشمانت مرا سپرده دست رویا (هوروش بند) با کیفیت بالا Mp3

دانلود آهنگ نیست بجز هوای تو در سرم ارام جان من تویی بمان کنار من همیشه (هوروش بند)

دانلود آهنگ بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن

لینک دانلود آهنگ آرامش با تو آره نفساتو (اصلی + رایگان)

دانلود آهنگ اخه مگه چند تا دل تو سینه ی یه نفره (کیفیت اصلی و رایگان)

دانلود آهنگ بازم خاطره هامون اومد یادم کی تو رو قد خودم میخواد هوروش بند

دانلود آهنگ الان خوب شد دلت خنک شد اره مجید خراطها (اصلی و رایگان)

♪ ,آهنگ ,دانلود ,فینال ,تو ,جدید ,دانلود آهنگ ,آرمان امیدی ,عصر جدید ,های بلالم ,چندی بنالم ,ایکنم فایده نداره ,امید محمودی فینال
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها